У другі вихідні жовтня, в рамках діяльності лабораторії LNTU TRAVEL LAB кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, відбулася чергова навчально-тренувальна поїздка в Карпати для викладачів та студентів ЛНТУ.

До слова, лабораторія надає послуги щодо організації екскурсій Луцьком, Волинською областю та Україною на будь-який смак та бюджет. Так, протягом 3-х днів студенти мали можливість ознайомитися з природними ресурсами Карпат, а також відвідати ряд екскурсійних атракцій.

туризмтуризмтуризмтуризм

Екскурсанти ЛНТУ піднятися на гору Маковицю, яка здіймається на 984 метри над рівнем моря, а з її вершини відкриваються мальовничі краєвиди на хребет Явірник, вершини Хом’як, Синяк і Довбушанка; відвідали водоспад Пробій; музей етнографії; навісний міст через Чорний Черемош, який вважається священною рікою гуцулів. Особливі враження у здобувачів залишило відвідування сироварні на полонині, де готують крафтові сири за стародавніми галицькими рецептами. Тепер студенти знають, що таке бринза, вурда, будз, а також  усі тонкощі організації гастрономічного туру.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризм

Кульмінацією поїздки стало відвідування справжнього гуцульського весілля. Тут кожен із студентів мав можливість відчути себе у ролі учасника: молодого, свата, нареченої, дружки чи старости або ж звичайного гостя. Гуцульські традиції, смаколики, запальні музики й танці не залишили байдужим жодного студента.

Вже зараз розпочинаємо формування груп на наступні поїздки. За більш детальною інформацією звертайтеся в ауд. 37а. Студенти нададуть вичерпну і повну інформацію про умови співпраці та найближчі подорожі.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризм

LNTU TRAVEL LAB – ТВОЇХ МАНДРІВ НОВИЙ ЕТАП!