"Як ти?" - тиждень ментального здоров’я в ЛНТУ

Центром медіації та психології, що функціонує при факультеті ЦОСТ Луцького національного технічного університету, вже понад рік проводяться просвітницькі заходи, тренінги, терапевтичні групи, психологічні консультації, з метою формування резільєнтності молодого покоління.

фотофотофотофото

Всесвітній день ментального здоров’я, що припадає на 10 жовтня, вкотре наголошує на важливості кожного з нас подбати про свій психологічний стан. Так, з 10 по 14 жовтня 2023року, фахівцями Центру Оксаною Майбородою та Іриною Березною  було проведено ряд тематичних заходів, що дозволили дослідити свої внутрішні ресурси,  розбиратись у ресурсах власного емоційного стану.

фотофотофото

Кожен може поставити собі запитання: «А що таке ментальне здоров’я?» Наскільки воно  важливе в моєму житті? І у кожної особистості відповідь на це запитання буде іншою, і це буде правильно. Бо в поняття ментального здоров’я можна вкладати багато аспектів нашого життя: відсутність розладів чи глобальних проблем, благополуччя в сім’ї, можливість давати раду життєвим викликам внутрішні наші ресурси, продуктивна праця, відчуття безпеки, саморозвиток та ін. Турбота про себе - це необхідність, а не розкіш.

фотофото

Інколи нам буває радісно, а іноді-сумно,  іноді відчуваємо ресурс робити все і одразу, а іноді не хочемо робити нічого і це нормально.

фото

Для нас українців, питання «Як ти?»  щоденне питання в зміст, якого вкладені турбота та глибока емпатія. Тож дбаємо про своє психічне здоров’я та здоров’я близьких нам людей щодня!

фото