Як захистити свій онлайн-бізнес від кібератак? Лекція для лучан від кафедри КІ та КБ ЛНТУ

8 серпня у приміщенні центру Дія.Бізнес відбулася лекція для лучан «Інформаційна безпека для бізнесу». Організотором заходу виступила  кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Луцького національного технічного університету. Метою лекції для містян було поширення інформації щодо інструментів захисту, які необхідні власникам онлайн бізнесу. Фішинг, кібератаки, навали ботоферм із негативними коментарями — небезпеки, що існують в інформаційному просторі.

фотофотофото

Спікерами на лекції виступили:

Наталії Чернящук  - професорка, завідувачка кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки;

Олександр Клеха - ІТ підприємець, фахівець із інформаційної безпеки;

Андрій Ніколаєв -   начальник відділу протидії кіберзлочинності Департаменту кіберполіції Національної поліції України у Волинській області, а також його заступник – Андрій Марицький.

фотофотофотофотофотофотофото

Основні тези, які фігурували на лекції:

▪️ базові положення теорії кібербезпеки

▪️ як забезпечити інформаційну безпеку в Україні

▪️ інформаційні загрози та ризики для вашого бізнесу

▪️ що таке дезінформація та як їй протидіяти

▪️ як досягти безпеки інформації та інформаційних ресурсів.

фотофотофотофото

Також кіберполіцейські розповіли про актуальні шахрайські схеми та пояснили як можна вберегти себе та свій бізнес. Зокрема було наголошено на проєкті "MRIYA", за допомогою якого можна заблокувати шахраїв, нарко-шопи та сторінки окупантів, а також де можна перевірити карткові рахунки чи IBAN.