Кожне наукове дослідження – від курсової роботи чи написання тез до випускової роботи магістра чи дисертації – розпочинається із аналізу публікацій вітчизняних та закордонних вчених. Пошук літератури передбачає з’ясування, як досліджували певну тему у певній галузі та які отримали результати.

«Як знайти потрібне в океані інформації» - такий воркшоп 29 лютого 2024 р. провела директор бібліотеки ЛНТУ Світлана Бакуменко для здобувачів четвертого курсу бакалаврату, магістрів та науково-педагогічних працівників кафедри цифрових освітніх технологій.

ЦОТЦОТ

Світлана Бакуменко розповіла про різні стратегії пошуку літератури, продемонструвала алгоритми пошуку – від інституційного репозитарію до науковометричної бази Scopus.

Усі здобувачі та працівники ЛНТУ можуть скористатися електронним каталогом, створеним працівниками бібліотеки. Він містить посилання на наукові праці з 1991 року.

ЦОТЦОТЦОТ

Світлана Степанівна детально розповіла про стратегію пошуку потрібної інформації у наукометричних базах Scopus та Web of Science. Цікаво було дізнатися, що Scopus містить 860 публікацій науково-педагогічних працівників ЛНТУ.

Усі отримані лайфхаки будуть застосовані здобувачами при підготовці огляду літератури магістерської роботи. Щиро дякуємо Світлані Степанівні за змістовну презентацію!

ЦОТЦОТЦОТ

Кафедра ЦОТ