Yellow Recruiting Company влаштували вебінар для студентів Луцького НТУ

Сьогодні, 15 жовтня, відбувся вебінар для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека» з компанією Yellow Recruiting Company, яка займається підбором спеціалістів в сфері IT та Digital Marketing. Дана команда спеціалістів на ринку IT рекрутингу вже понад 5 років.

Компанія реалізовує дві місії:

-якщо Ви шукаєте роботу — стаємо Вашим агентом;

-якщо Ви шукаєте працівника — стаємо Вашим рекрутером.

Yellow Recruiting Company співпрацює з відповідальними компаніями, де працівники відчувають свою користь та реалізовують професійний потенціал.

Зокрема, спікер вебінару Ірина Андріюк – рекрутер Yellow Recruiting Company, розповіла студентам про те, як скласти СV, якщо немає досвіду роботи; про джерела пошуку роботи; види співбесід та як до них підготуватися; про комунікацію із роботодавцем та які ІТ спеціалісти затребувані на Луцькому ринку праці.

Дякуємо за цікаву зустріч та плідну взаємодію!

В.о. завідувача кафедри КІ та КБ, Наталія Чернящук