Студенти-дизайнери Луцького національного технічного університету стали учасниками благодійної акції із перетворення зброї на витвори мистецтва. Завданням присутніх було розмалювати відпрацьовану зброю наших військових, яка уже за кілька днів буде представлена у якості лотів на благодійному аукціоні.

АкціяАкціяАкція

Організаторами заходу виступили волонтери, зокрема, Євгенія Деніс, яка опікується захисниками із 79-ої ОДШБ ЗСУ, Дмитро Зінько – директор АРТ-Галереї у луцькому ЦУМі, де власне й відбулася акція,  адміністрація, студентство та колектив Луцького національного технічного університету, а також БФ «Українські вовки», завдяки яким відбудеться аукціон.

АкціяАкція

Участь у заході взяла ректор ЛНТУ Ірина Вахович, яка також залишила власні штихи фарби на майбутніх лотах. Вона розповіла про ту допомогу, яку наш університет здійснює для захисників України і наголосила, що саме завдяки спільним діям та єдності наших людей, ми обов’язково пришвидшимо перемогу України.

«ЛНТУ з першого дня війни доєднується до низки проектів, ініціює діяльність на допомогу ЗСУ і сьогодні ми маємо дуже гарну нагоду для наших дизайнерів – розмалювання військової амуніції та зброї, яка далі буде реалізовуватися на аукціоні, а виручені кошти йтимуть на потреби Збройних Сил України. Сьогодні ми не зупиняємося, а усі проекти, які започатковували раніше, адаптовуємо до нинішніх потреб: ми займаємося ремонтом безпілотних літальних апаратів, створюємо зарядні станції, проектуємо багатофункціональні буржуйки, нещодавно передали автомобіль КАМАЗ. Ми не зупиняємося, проявляємо єдність і патріотизм, усі виклики ми подолаємо разом й найближчим часом святкуватимемо перемогу України», - зауважує Ірина Вахович.

АкціяАкція

Волонтерка Євгенія Деніс розповідає, що родом вона із Донецька і у 2014 році була змушена переїхати до Луцька. Згодом поїхала у Грузію, але коли почалася повномасштабна війна, дівчина не змогла стояти осторонь і повернулася в Україну остаточно.

«Я допомагаю безпосередньо нашим бійцям із 79-ої бригади, вони знаходяться на Донецькому напрямку, там, де дуже складно. Ми постійно отримуємо від них конкретні запити: відремонтувати машину або купити нову, привезти ліки, одяг, їжу… Я зрозуміла, що донатити людям стало важко, тому ми вирішили зробити аукціон, тим паче, що такі заходи стають популярними», - ділиться Євгенія.

АкціяАкціяАкція

У якості лотів волонтери привезли відпрацьовані гільзи, Матадор, РПГ, кейс від 155 снаряду, ПТУР Корсар, прапори із підписами бійців, шеврони наших захисників та сухпайки ЗСУ. Крім того, на аукціоні будуть представлені 2 трофейні орківські смерчі.

«Це все українське, все, з чого наші «лупашили» по клятим оркам та робили великі кроки до перемоги. А сьогодні студенти допомагають нам зробити із цієї зброї витвори мистецтва», - додає Євгенія.

Вишиванки, патріотичні гасла й державну символіку вимальовували студенти кафедри архітектури і дизайну, на чолі із заступником декана ФАБД Ольгою Приступою та викладачем кафедри Наталею Градиською.

АкціяАкціяАкціяАкціяАкція

Організація заходу не передбачала жодних фінансових оплат, вона побудована виключно із благодійною метою, а усі кошти, які будуть виручені в аукціоні, будуть спрямовані на ремонт шести автомобілів військових.

«Ми це робимо, бо це потрібно робити для перемоги. Їхня перемога – це наша перемога, а якщо ми працюватимемо над цим разом, то ми швидше чогось досягнемо», - резюмує волонтерка.

АкціяАкціяАкціяАкціяАкціяАкція

Наголошуємо, що благодійний аукціон відбудеться уже 4 березня о 15:00 в АРТ-Галереї у ЦУМі. Окрім купівлі «воєнно-мистецьких» лотів, охочі можуть відправити оркам повідомення, яке буде написане на 155 мм снаряді за донат.

Долучайтеся до заходу! Зробіть свій вклад заради нашої спільної перемоги!

Акція