Юні лідерки в ЛНТУ: екскурсія, смаколики та зустріч з ректором

В рамках проекту Весняна школа лідерства для дівчат "Create Yourself" реалізується РК Луцьк Волинь Прайд Ротарі Дистрикт D2232 Україна за підтримки Ротарі Дисктрикт D2820 Японія, на екскурсію в ЛНТУ та для зустрічі із ректором ЛНТУ Іриною Вахович приїхали 23 учасниці. Дівчата 12-15 років, які належать до соціальнонезахищеної категорії, беруть участь у проекті, аби здобути навички лідерства та стати більш впевненими та адаптивними до викликів сучасності.

ФОТОФОТОФОТО

Так, юним учасницям проекту продемонстрували матеріально-технічну базу ЛНТУ, дали можливість відчути себе на місці студентів у лекційних аудиторіях, а також в ролі ректора за трибуною.

ФОТО

Найцікавішим моментом для маленьких гостей стало чаювання із ректором ЛНТУ Іриною Вахович. Вона розповіла їм історію свого становлення та дала цінні життєві поради.  Крім того, дівчаткам-лідеркам провели цікаву вікторину про ЛНТУ із подарунками.