Юним ІТ-шникам Луцького НТУ розповіли про тренди веб-розробок

19 травня, у стінах Луцького національному технічному університету відбулась зустріч студентів кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки із представниками компанії InternetDevels – компанії-лідера у сфері  веб-розробки на Drupal,  зокрема спеціалістами ІТ-школи ОхІТ. Відкрила захід завідувач кафедри професор Наталія Чернящук.

ІТ-школа ОхІТ – це освітній проект, що передбачений на безкоштовне навчання, готують Drupal розробників та управлінців проектами.

ОхІТ – це не просто IT школа, це частинка IT Сluster зі згуртованою та амбітною командою викладачів. За 5 років навчили 198 студентів створювати сайти, проводити QA тестування та управляти проектами. Брали участь у безлічі ІТ-заходах, ярмарках вакансій, та конкурсах, аби залучити молодь до сфери програмування.

Місія компанії – навчати більше, ніж можуть працевлаштувати.

Мета ІТ-школи ОхІТ:

• створення сприятливих умов для навчання у сфері ІТ;
  • популяризація ІТ;
  • проведення заходів пов’язаних з ІТ;
  • покращення якості ІТ-освіти в Україні.

До ІТ-школи ОхІТ  приходять студенти, які хочуть розпочати навчання з нуля, а також ті, хто хоче прокачати свої вже існуючі знання. Програма навчання включає курси Drupal розробки, WordPress розробки, основи тестування веб сайтів та основи управління проектами. Знання допомагають змінювати життя на краще!

Студенти дізналися про те, які позиції можуть займати працівники у сфері інформаційних технологій, про особливості професії, про власні історії успіху та про умови проходження практики.

Наталія Чернящук, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки