Одночасно щемлива, відповідальна та мотиваційна зустріч сьогодні відбулася у стінах ЛНТУ. Студенти різних факультетів та спеціальностей мали нагоду познайомитися та поспілкуватися із засновницею та директоркою благодійного фонду «З Богом у серці» Марією Бадалян. Вона розповіла молоді про особливості благодійної діяльності, шляхи допомоги онкохворим діткам, психологічні аспекти підтримки дітей та їхніх батьків, можливості професійної самореалізації в межах роботи фонду та про допомогу, яку кожен може надати тим, хто цього потребує.

благодійністьблагодійністьблагодійність

«Я розповім про те, чим ми займаємося і над чим дуже багато працюємо. Ми допомагаємо важкохворим дітям і молоді по всій Україні. На першому місці у нас боротьба із дитячою онкологією. Хотілося б, щоб ви сьогодні прислухалися до вашого серця і сподіваюся, що це якимось чином вплине і на ваше життя, в гарному сенсі цього слова», - розпочала свій виступ Марія.

«Зазвичай рак - це те, що перевертає життя з ніг на голову на 180 градусів таким чином, що старе життя просто тріщить по швах. Те, що вчора хтось із ваших однолітків мав усе: мрії, плани, амбіції, любив, мав хобі, сьогодні може бути абсолютно не актуальним і життя зміщується до масштабів лікарняної палати. Тож все, що ми робимо, це - намагання зробити так, аби жодна дитина не була сама, бо чим складніший твій шлях, тим більша вірогідність того, що буде все менше людей, які йтимуть з тобою поруч», - наголошує благодійниця.

благодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійність

Марія Бадалян зауважує, що є багато людей, готових долучитися до допомоги, але вони не знають яким чином це зробити, тож і сьогоднішня зустріч покликана розповісти якомога більше про діяльність благодійної фонду та особливості волонтерської роботи. Власне і її благодійний шлях розпочався із особистої трагедії, коли від важкого онкологічного захворювання не вдалося врятувати її брата.

Крім того, Марія розповіла про те, як розрізняти благодійність від шахрайства, чим можуть допомогти люди, які прагнуть долучитися до благодійності, із кого формується команда фонду, яких фахівців вона потребує і як студенти можуть стати його частиною, прагнучи віддати своє серце добрій справі і реалізувати власні професійні можливості.

благодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійність

Окремо спікерка зупинилася на розповідях про те, як волонтери дарують увагу діткам, які розважальні проекти влаштовують, арт-терапію і яким чином ця робота дозволяє мотивувати дітлахів, подарувати їм частинку любові та сили.

Студенти мали можливість у невимушеній атмосфері поспілкуватися із гостею, поставити запитання, які їх цікавили та обмінятися контактними даними для подальшої співпраці.

благодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійність

Зауважимо, що ЛНТУ вибудував тісну співпрацю із БФ «З Богом у серці», тож закликаємо слідкувати за анонсами спільних проектів, аукціонів та виставок, що покликані допомагати хворим дітлахам і максимально долучатися до спільної доброї справи!

благодійність