З Днем народження, Луцький НТУ!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Луцького національного технічного університету! Сьогодні нам 53! Щиро вітаю Вас із цим спільним святом – Днем народження університету!

Ми – велика дружна родина, яка є основою патріотичного, високоінтелектуального та достойного суспільства. Вкладаючи душу, знання та зусилля у розбудову нашого університету, ми допомагаємо державі та робимо її міцнішою. Я бажаю, аби кожен день, проведений в Луцькому НТУ, приносив лише радість, позитив та користь, а його стіни додавали вам впевненості та натхнення для підкорення нових наукових вершин. Нехай можливості будуть завжди необмеженими, робота плідною, а колеги надійними!

Кожен із нас по праву може пишатися своєю причетністю до сторінок історії Луцького національного технічного університету, адже вони пишуться щодня – щодня народжуються нові традиції, щодня відбуваються нові досягнення, щодня ми вдосконалюємося та підносимося на нові рівні.

Очевидно, що головними завданнями нашої «Альма матер» є: укріпленням науково-технічного потенціалу нашої держави, підготовка висококваліфікованих кадрів для сучасного виробництва в нових економічних умовах та реалізація наукових досліджень не лише у технічних галузях, а й у соціально-гуманітарних науках.

Впевнений, що ваш неоціненний вклад у розвиток нашої держави збережеться для майбутніх поколінь і даватиме свої результати ще багато й багато років. Колеги, ви – основний рушій прогресу наукової думки та розвитку української вищої освіти. Велика хвала й повага вам, що уже стільки років невтомно працюєте на благо нашого університету та України! Зичу вам впевнених успіхів на цьому нелегкому шляху!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук