«Не стидайся, то твоя земля, не стидайся, то Україна…»; «Хто ти, човне, що шукаєш, звідки і куди пливеш…»; «І ми продовжуєм нести свій прапор, а не хрест, ми продовжуєм іти на власний Еверест…»! Сподіваємось, що читаючи ці рядки, кожен із вас не стримався, аби не заспівати!

Це музика нашої країни, наших митців, нашого народу, яку відчайдушно намагаються знищити чи переписати на свій лад окупанти. Утім ми продовжуємо тримати силу своїх традицій, культури та мистецтва. В ЛНТУ відбувся благодійний акустичний вечір, на якому молодь від самого серця проспівувала кожне слово улюблених пісень.

концертконцертконцертконцертконцертконцертконцерт

Організатори заходу: ЛНТУ, БФ Молода Україна та NB Foundation. Молоді виконавці вживу, у супроводі гітари та шаленої підтримки аудиторії, заспівали найвідоміші українські пісні, аби тим самим підтримати захисників України. У цей час гості акустичного вечору збирали кошти на найнеобхідніші речі для військових.

Участь у заході взяла ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона висловила сподівання, що подібні вечори стимулюють студентську молодь до згуртованості та цікаво проведеного часу, а та атмосфера, яка панує в університеті, ще більше надихає їх до любові до власного ЗВО та рідної країни. Крім того, ректор подякувала організаторам заходу та усім присутнім за влаштовану імпрезу та благодійну допомогу для наших захисників.

концертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцерт

Серед виконавців вечора: Валентин Борзенко, Андрій Баричук «Baryk», Іванна Кашицька, Андрій Марчук, Юлія Сверид, Ілля Пилипчук, Вадим Гринюк та Вікторія Павлів.

Ведучий заходу - Роман Скулинець, «гуру озвучування» - Влад Скулинець. По-справжньому запалив зал українською енергетикою заслужений артист України Сергій Скулинець.

концертконцертконцертконцертконцертконцерт

Теплим чаєм і солодощами частували учасників «музичного міту», а атмосферність вечору додавали запалені вогники у руках молоді.

Подібні заходи уже стали традиційними для ЛНТУ, тож з нетерпінням чекаємо наступних творчих вечорів із любов’ю до України!

концертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцерт