Міжнародний конкурс архітектурних макетів OSCAR успішно завершився. Кожного року у конкурсі беруть участь від 1500 до 3000 учнів з Франції, Німеччини та Швейцарії, і нещодавно до них приєдналася Україна.

На цьому міжнародному конкурсі, що проводиться протягом 15 років, Україна у 2023 році представила 21 проєкт, серед яких було визначено 6 призерів.

Друге місце в категорії 6 отримав макет «Грибна галявина», Студії «АРХІТЕКТУРА» Волинської обласної Малої академії наук, керівник кандидат архітектури, доцент кафедри архітектури та дизайну Луцького національного технічного університету Пасічник Оксана Степанівна.

Робота над макетом відбувалася в лабораторії скульптури кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ. Протягом всього конкурсу учні мали можливість співпрацювати з архітекторами та обмінюватися ідеями з партнерськими класами з сусідніх країн. OSCAR стимулює зацікавлення учнів архітектурою та сприяє розвитку їхніх творчих здібностей.

Студія «Архітектури» Волинської обласної МАНУ продовжує роботу над новим проектом конкурсу OSCAR.

Архітектура

Творча група (зліва на право): Крамар Марія, Пасічник Вікторія, Сахарчук Вікторія, Каліс Маргарита, Цимбалюк Валерія (учні дев’ятих класів з різних шкіл міста Луцька)

АрхітектураАрхітектураАрхітектураАрхітектураАрхітектураАрхітектураАрхітектураАрхітектура

Оксана Пасічник