«Загальний стан - вражаюче!», - як Луцький НТУ знайомився зі школярами Прилісненської ТГ

Прилісненська ТГ, Камінь-Каширський район, Волинська область - науковий пікнік профорієнтаційної команди ЛНТУ в партнерстві з Волинською малою академією наук України. «Знайомство-шок, загальний стан- вражаюче!», - так описує неймовірно цікаву зустріч із молоддю відповідальний секретар приймальної комісії Луцького НТУ Ірина Бандура.

Як усе було, читайте у відгуку «профкоманди»:

«Перше - рівні дороги, новобудова ЦНАПу (як половина Луцького), вигляд школи. Друге-ботанічний сад в Городоцькій школі, наявність шкільних автобусів, машини для довозу дітей з інклюзивними потребами на навчання в школу!!!!, вайфай по УСІХ класах та інтерактивні дошки( в більшості класів). Третє (для мене «контрольний»)- для облаштування гаражу для транспорту громади, УСІ її жителі на чолі з головою, Терещенком Ігорем, вийшли і його збудували. Четверте (те, що на превелику радість, довело доцільність і необхідність таких зустрічей) - ми не змогли вчасно закінчити захід, бо учні НЕ ХОТІЛИ з нього йти. Їх, направду, було не відірвати.

Про те, наскільки нам було добре з Іриною Лорві, Віталієм Грабовцем, Андрієм Дзюбинським, Віктором Сичуком, Миколою Поліщуком та Владом Дрібницею, свідчить створення ПУ (профорієнтаційного угрупування) основним критерієм відбору для якого є гасло «не маєш почуття гумору - йди, куди йшов, маєш- тобі до нас!

Усю дорогу додому ми реготали і навіть розсмішили водія Юру, і таки долучили і його до свого ПУ. Я дякую директору МАН Тетяні Михалюк і господарям цієї події - усій громаді с. Прилісне, на чолі з Терещенком Ігорем, колегам і друзям за цей день! Він був для мене одним з найкращих! Маю надію, що для вас теж!»

Автор - Ірина Бандура