У Луцькому національному технічному університеті на кафедрі архітектури та дизайну завершилися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів 2024 року за освітньою програмою «Архітектура та містобудування».

Тематика архітектурного проєктування 2024 року традиційно присвячена пропозиціям розвитку міста Луцька, а саме:

• містобудівному освоєнню територій у межах водоохоронної зони річки Стир у межах вулиць Яровиця і Гнідавська;
  • ревіталізації території Центрального ринку з боку вулиці Замкова, молодіжного публічного простору на вулиці Глушець;
  • кольоровому рішенню фасадів та систематизації засобів візуальних комунікацій з розробкою благоустрою на вулиці Лесі Українки.
захистзахистзахист

Для рідного університету архітектори розробили проєкт гуртожитку для студентів та викладачів.

захист

Для збереження пам’ятки архітектури національного значення був створений проєкт реставрації Хрестовоздвиженської церкви з келіями.

захистзахист

Вітаємо архітекторів із успішним завершенням навчання на бакалавраті і чекаємо на магістратурі!