У Луцькому національному технічному університеті на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи розпочалися захисти кваліфікаційних робіт бакалавра за освітніми програмами «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» для здобувачів денної та заочної форм навчання.

захистзахист

Присутніх привітала завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор економічних наук, професор Людмила Матвійчук, яка представила екзаменаційну комісію.

Головою комісії для освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» цьогоріч виступає менеджер ресторанів Noble Restaurant та Корона Вітовта, директор ТОВ «Рейна Лімітед» Ірина Маркевич. Головою комісії для освітньої програми «Туризм» є доктор економічних наук, професор, декан географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки Юрій Барський.

захистзахист

Після офіційних оголошень та встановлення регламенту, всім учасникам побажали успіхів та натякнули на можливі пропозиції працевлаштування у разі зацікавленості знаннями та вміннями здобувачів.

Доповіді студентів були представлені на актуальні теми, часто пов’язані з базами проходження практики або підприємствами, на яких здобувачі вже працюють.

Цей момент є водночас радісним і трохи сумним, адже це фінішний крок на шляху здобуття освіти рівня бакалавр. Після успішних захистів ми, звісно, запрошуємо продовжити навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти за освітніми програмами «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм».

Бажаємо студентам легко подолати цей важливий життєвий етап та досягати наступних вершин!