Практична підготовка є найважливішою складовою кожної освітньої програми. Для магістрів спеціальності «Професійна освіта (Цифрові технології)», які актуалізували викладацькі навички на педагогічній практиці та вдосконалили інженерні компетентності на технологічній, переддипломна практика завершує цикл практичної підготовки і проводиться з метою узагальнення та систематизації набутих знань, практичних умінь та навичок, оволодіння професійним досвідом, формування кваліфікаційної роботи магістра.

1 грудня 2023 року відбувся захист результатів практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання кафедри цифрових технологій.

ЦОТЦОТ

Магістри спеціальності 015.39 Професійна освіта (цифрові технології) другого року навчання звітували перед комісією у складі гаранта освітньої програми професора Ольги Гулай, завідувача кафедри цифрових освітніх технологій доцента Віталія Кабака та члена групи забезпечення доцента Олександра Сушика.

ЦОТ

Захист практики відбувся у змішаному форматі – здобувачі презентували результати роботи в аудиторії та дистанційно. Магістри продемонстрували результати власних цифрових розробок в галузі професійної освіти, що мають перспективи до впровадження у навчальний процес освітніх закладів різного рівня – від школи і позашкілля до закладів вищої освіти і неформального навчання. Відзначена креативність при створенні презентацій та сформовані навички публічних виступів у більшості магістрів. Комісія високо оцінила роботи, представлені на захисті переддипломної практики.

ЦОТЦОТЦОТЦОТ

Зважаючи на пропозиції стейкхолдерів і якісні результати здобувачів, у оновленій ОП «Професійна освіта (комп’ютерні технології)» 2023 року ця практика матиме назву «навчально-дослідницька», оскільки реалізується основне завдання – апробація розробленого цифрового рішення магістерської роботи, збір та обробка даних, аналіз та співставлення експериментальних результатів.

Усі зауваження та пропозиції, сформульовані при захисті практики, будуть враховані здобувачами при оформленні фінального примірника магістерської роботи та створенні презентації до її публічного захисту.

Кафедра ЦОТ