Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення денної та заочної форми навчання 10 травня успішно захистили переддипломну практику. Упродовж місяця з 5 квітня до 2 травня 2024 р. студенти практикувалися в Департаменті соціальної та ветеранської політики Луцької міської ради, Управлінні соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинському обласному центрі зайнятості, Управлінні соціальної політики виконавчого комітету Володимирської міської ради, виконавчому комітеті Червоноградської міської ради, а також в сільських та селищних радах територіальних громад Волинської та Рівненської областей.

ФЦОСТ ФЦОСТ

Комісія із захисту переддипломної практики у складі завідувача кафедри Оксани Жук, гаранта спеціальності Оксани Сільвестрової та керівника практики Ірини Сушик відзначили високий рівень виступів студентів, відповідальне ставлення до підготовки звітної документації та важливість отриманого практичного досвіду для подальшого професійного зростання.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Студенти та викладачі висловили вдячність стейкхолдерам, які взяли студентів на практику та сприяли посиленню практичної складової навчального процесу здобувачів освіти.

Кафедра соціогуманітарних технологій,

доцент Ірина Сушик