Традиційно у світі 14 лютого відзначають День усіх закоханих. Цьогоріч ми не можемо відчути це свято на повну, з головою зануритися у пристрасть та веселощі, відкинувши усі турботи й смуток. Цьогоріч нашу безтурботність зруйнувала війна…

Але щоразу ми знаходимо нові сили й засоби для того, аби показати, що нас не зламати і у час війни ми ще дужче можемо кохати, турбуватися, підтримувати, цілувати як востаннє, розуміти один одного у мовчанні та відчувати ще більш трепетно, міцно тримаючись за руки.

Студенти ЛНТУ долучилися до відзначення свята усіх закоханих. В акустичній атмосфері, буз гучних гулянь, але із особливою любов’ю до життя, молодості, дружби та України!

концертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцерт

У святковий вечір студенти влаштували акустичний концерт, де співали українські пісні про кохання. Ті, хто знайшли свою половинку, вальсували в такт повільним мелодіям, а хто своє серденько ще не зустрів, розділяв романтичний настрій із друзями. Зафільмувати моменти вечора допомогла імпровізована фотозона, де могли сфотографуватися на пам’ять усі охочі. Крім того, студентам вдалося зібрати значну суму коштів на підтримку ЗСУ.

Дякуємо захисникам за те, що бережете наш мир, найбільше ми закохані у вас! Поки в наших серцях жевріє любов до життя і України – ми непереможні!

концертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцертконцерт