Запрошуємо науковців, чиновників, працівників соціальної сфери, представників бізнесу, студентів, усіх зацікавлених осіб взяти участь у круглому столі на тему: «Соціальне забезпечення потреб ВПО у Волинській області в умовах воєнного стану».

Круглий стіл

Захід проводиться в ході реалізації мікропроекту ГО Європейський вектор Волині «Гендерні аспекти гуманітарної допомоги для представників громад Волині з великою концентрацією ВПО», як субгранту в рамках проекту «Розвиток потенціалу ОГС та ініціативних груп у регіонах України з високою концентрацією ВПО щодо впровадження гендерних питань у гуманітарній діяльності (GiHA)» в партнерстві з Бюро гендерних стратегій та бюджетування за підтримки Українського гуманітарного фонду ООН.

Чекаємо на Вас для плідної дискусії 27 жовтня 2023 року в Луцькому національному технічному університеті за адресою: м. Луцьк, вул. Львівська,75, ауд.216 о 10.00!

З детальною інформацією можна ознайомитись в інформаційному листі тут: