Хочете стати більш успішним лідером та розвинути звички, які створюють позитивний результат у роботі? Якщо ви підприємець, новачок в управлінні, хочете змінити кар'єру, почуваєтесь застряглим вдома або у своїй кар'єрі, цей майстер-клас для вас!

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти вам досягти позитивних, тривалих змін у поведінці для себе, своїх людей та своїх команд.

Майстер-класМайстер-клас

Дата: 23/11/2023

Час: 17:00 за центральноєвропейським часом

Тривалість: 2 години

Інструктор/Фасилітатор: Наталія Вавдіюк, Юрій Хрінченко

Ефективне лідерство та високорезультативні команди - наріжні камені успішної організації. Цей майстер-клас заглиблюється у принципи та практики лідерства, забезпечуючи людей навичками та уявленнями, необхідними для керування та розвитку команд з високим впливом. Вивчайте стратегії для натхнення, мотивації та виховання талантів, сприяння культури співпраці та досягнення організаційної досконалості.

Майстер-класМайстер-клас

Семінар надасть вам практичні рекомендації щодо розуміння лідерських ролей, типів та динаміки команди, зосереджуючись на ефективному розвитку команди та ролі лідера.

Захід відбудеться в рамках проєкту «Accent Project Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти», що виконується в межах ініціативи Європейського інституту інновацій і технологій для закладів вищої освіти (EIT HEIEuropean Institute of Innovation and Technology for Higher Еducation Institutions).

Майстер-класМайстер-класМайстер-клас