Запрошуємо 13 грудня о 13:00 на онлайн-зустріч із Мартою Томахів - координаторкою проєкту «BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів».

Join Zoom Meeting https://us05web.zoom.us/j/2410486991?pwd=eXlqbXFTSmFJVEkvQlNNTy94VlhkZz09&omn=81757756650

Фото

"BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів" (BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program) – це нова програма, що підтримується Державним департаментом США (Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору) та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти. Програма BridgeUSA UAFP має на меті сприяти розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.

До участі у програмі запрошуються викладачі академічних галузей, які є ключовими для зміцнення потенціалу України для відбудови. До таких галузей належать: сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування.

Довготерміновою ціллю проєкту "BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів" є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Під час презентації ми детальніше розповімо про програму, цілі та структуру, звернемо увагу на основні аспекти аплікаційної форми та аплікаційного процесу, а також відповімо на запитання від учасників презентації.

"BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів" фінансується Бюром у справах освіти і культури Державного департаменту США, із залученням додаткового фінансування приймаючих університетів США. Програма адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.