Луцький національний технічний університет
Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій
Кафедра соціогуманітарних технологій
Кафедра цивільної безпеки
Черкаський державний технологічний університет
Кафедра соціального забезпечення
Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка
Кафедра психології і соціальної роботи
Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Волинській області
Волинський обласний центр соціальних служб
Головне управління держпраці у Волинській області
Департамент соціальної політики Луцької міської ради
Волинський обласний центр зайнятості

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальна допомога і соціальна робота: виклики сучасності», яка відбудеться 11-12 травня 2023 р.

Робота конференції планується за напрямами:

1. Пріоритетні напрями розвитку соціальної сфери в Україні.
  2. Соціальний захист населення в умовах воєнного стану.
  3. Державна соціальна політика в контексті євроінтеграції України.
  4. Вдосконалення соціальних послуг в територіальних громадах: зарубіжний та вітчизняний досвід місцевого самоврядування.
  5. Соціальна робота і соціальна допомога в системі інструментів регулювання соціальних проблем.
  6. Ринок праці, зайнятість та соціальне партнерство.
  7. Цифрова трансформація та інноваційні технології у сфері соціального забезпечення.
  8. Інклюзивне середовище: проблеми та перспективи.
  9. Соціальна психологія. Психологічні прийоми та практики у роботі з клієнтами.
  10. Охорона праці в умовах воєнного стану.

Форма проведення - очна, дистанційна (з можливістю приєднатися до роботи конференції на платформі Хоот).

Робочі мови конференції - українська, англійська, польська.

Для участі у конференції просимо зареєструватися, заповнивши Онлайн-форму реєстрації за посиланням https://forms.gle/g9ngRneiieA3xo2v7

За результатами конференції буде виданий електронний збірник матеріалів.

Збірник буде надіслано протягом 14 днів після завершення конференції.

Адреса оргкомітету конференції: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75, каб. 260 (кафедра соціогуманітарних технологій), kgn@lntu.edu.ua

Координатори конференції:

Жук Оксана Миколаївна (066) 965 22 54

Сушик Ірина Вікторівна (067) 387 61 25

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Оргкомітет приймає матеріали обсягом від 2 до 4 сторінок у форматі А-4, набрані у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docх.
Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1, усі поля сторінки – 20 мм.
Перший рядок – назва напряму (шрифт – жирний, вирівнювання по лівому краю).
Другий рядок – прізвище та ініціали автора, для студентів – скорочена назва групи, прізвище та ініціали наукового керівника (шрифт – напівжирний, вирівнювання по правому краю).
Третій рядок – назва доповіді (шрифт – жирний, вирівнювання по центру).
Далі – текст, вирівняний по ширині сторінки (абзац ‒ 1,25 см).
Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [2, с. 35], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.
Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.
Оргкомітет розглядатиме лише матеріали, оформлені відповідно до вимог і подані у зазначений термін. Відповідальність за науковий рівень матеріалів доповідей, достовірність поданої інформації несуть автори (відповідальність за зміст матеріалів, підготовлених студентами, несуть наукові керівники).