ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ ТА МОЛОДІ НАУКОВЦІ!

Луцький національний технічний університет

Кафедра філософії, політології та права

запрошують Вас взяти участь у роботі ІІ Інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Людина та суспільство перед викликами часу», яка відбудеться 20-21 квітня 2016 р.

Планується робота за секціями:

1.      Філософія.

Людина як онтологічна цінність. Суперечності, проблеми та перспективи розвитку особи та суспільства.

2.      Політологія.

Політичні засади людського буття.

3.      Правознавство.

Правове регулювання відносин в системі «людина-суспільство».

4.      Соціологія.

Особистість і суспільство: людина в соціумі, соціальне в людині.

Участь у конференції безкоштовна.

За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів у PDF-форматі, який буде розісланий учасникам конференції на електронні адреси. Також зі збірником можна буде ознайомитися за адресою: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/conferences

Скачати збірник можна буде через 5 днів після закінчення роботи конференції.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Останній термін надсилання тез15 квітня 2016 р. (включно).

Оргкомітет приймає тези обсягом 1 сторінка, набрана у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docх. Шрифт – Times New Roman, кегель – 12, міжрядковий інтервал – 1, усі поля сторінки – 20 мм.

Тези надсилаються на електронну адресу: oksana_35@ukr.net (тема повідомлення: стаття на конференцію (прізвище автора)). Після відправлення матеріалів на вказану адресу автор протягом одного робочого дня отримує відповідне підтвердження про отримання матеріалів від оргкомітету конференції.

Адреса оргкомітету конференції: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75, каб. 239 (кафедра філософії, політології та права).

Координатор Інтернет-конференції – Сільвестрова Оксана Юріївна, контактний телефон: (050) 876 02 40.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Перший рядок – назва секції (шрифт – жирний, вирівнювання по лівому краю).

Другий рядок – прізвище та ініціали автора, для студентів – скорочена назва групи, прізвище та ініціали наукового керівника  (шрифт – напівжирний, вирівнювання по правому краю).

Третій рядок – назва наукової статті (великими літерами, шрифт – жирний, вирівнювання по центру).

Далі – текст тез, вирівняний по ширині сторінки (абзац ? 0,75 см).

Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [2, с. 35], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.

Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Оргкомітет розглядатиме лише матеріали, оформлені відповідно до вимог і подані у зазначений термін. Відповідальність за науковий рівень тез доповідей, достовірність поданої інформації несуть автори (відповідальність за зміст матеріалів, підготовлених студентами, несуть наукові керівники).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

ФІЛОСОФІЯ

Витрищук А.І., ст. гр. ЕОС–21

ЦІЛІСНІСТЬ ЯК СЕНС ЛЮДСЬКОГО БУТТЯ

Текст тез

Список використаних джерел

1. Бистрицький Є. К. Культурно-історичне апріорі / Є.Бистрицький // Вимога раціональності: спадщина Рене Декарта у світі сучасної культури. – К. : [б.в.]., 1996 – С. 92–99.

2. Ведин И. Ф. Бытие человека: деятельность и смысл / Иван Федорович Ведин. – Рига : Зинатне, 1987. – 212 с.

3. Гьосле В. Трансцендентальна прагматика як фіхтеанство інтерсуб’єктивності // Єрмоленко А. М. Комунікативна практична філософія. Підручник. – К. : Лібра, 1999. – 488 с.

4. Ермоленко А. Н. Этика ответственности и социальное бытие человека /
А.Н. Ермоленко. – К. : Наук. думка, 1994. – 200 с.