На кафедрі соціогуманітарних технологій у форматі онлайн відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Психолого-педагогічні студії». Метою гуртка є залучення обдарованої молоді до міжособистісної взаємодії через комунікацію як важливу професійну компетенцію в обговоренні актуальних питань педагогіки і психології.

ПсихологіяПсихологія

На засідання гуртка була запрошена заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 15 Луцької міської ради» Лариса Ярославівна Балясевич. Вона розкрила зміст понять «інклюзія» та «інклюзивна освіта», розповіла про організацію та особливості навчально-виховного процесу дітей з особливими освітніми потребами, акцентувала увагу присутніх на формах роботи з такими дітьми у закладі освіти.

ПсихологіяПсихологія

Учасники також обговорили питання взаємодії педагога з батьками дітей, які мають особливі потреби; зупинились на формах, які застосовують вчителі у своїй професійній діяльності, поділилася власним досвідом роботи з такими дітьми.

У ході засідання Лариса Балясевич відповіла на численні запитання студентів і викладачів.

ПсихологіяПсихологіяПсихологія

Засідання студентського наукового гуртка заклало основи подальшої співпраці. Зокрема, під час заходу обговорили питання проходження здобувачами освіти переддипломної практики з метою проведення наукових досліджень.

Керівник гуртка доцент Тетяна Полухтович підбила підсумки роботи засідання та побажала студентам подальших успіхів у науковій діяльності.

Засідання наукового гуртка пройшло у конструктивній, теплій і дружній атмосфері.

Доценти кафедри соціогуманітарних технологій Тетяна ПОЛУХТОВИЧ, Лілія ПОТАПЮК