У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч проректора з НПР та досліджень Олени Лютак та колективу ЛНТУ із командою педагогів Луцького ліцею №26, на чолі із директором Іваном Леушем.

Школа

Олена Лютак привітала гостей у стінах ЛНТУ та презентувала основні напрямки діяльності і розвитку ЗВО: «Наш університет надзвичайно потужний і цікавий осередок, який радо відкриває двері для усіх бажаючих і для підвищення кваліфікації і для здобуття нових знань. Наше гасло «Трансформуйся заради перемоги» - це гасло другого року війни, бо ті виклики, з якими ми стикнулися, стосувалися того, що нам необхідні зміни: зовнішні та внутрішні, і які власне дали нам можливість суттєво наростити свій потенціал».

Школа Школа Школа Школа Школа

Олена Лютак презентувала гостям результати роботи ректора ЛНТУ Ірини Вахович та цілої команди університету, які дають можливість у таких складних умовах розвиватися, реалізовуватися і працювати на розвиток нашої країни.

Проректор продемонструвала презентацію щодо діяльності ЛНТУ та його колективу. Детально розповіла про факультети та напрямки, за якими здійснюється освітній процес, позитивну динаміку, якою вирізняється ЛНТУ та інфраструктурні проекти, які вдається втілювати у життя, попри складнощі воєнного часу.

Школа Школа Школа Школа Школа

Своєю чергою, директор Луцького ліцею №26 Іван Леуш подякував колективу ЛНТУ за можливість здобути корисний досвід: «Чому ми обрали такий нестандартний спосіб проведення педагогічної ради?! Я пригадував, як чотири роки тому ми вивчали хмарне середовище, а сьогодні ми отримуємо роботи від учнів, згенеровані за допомогою штучного інтелекту. Нам потрібно рухатися вперед, бо наші учні нас уже випереджають, тому на потрібно рухатися спільно з науковцями, викладачами, які ідуть попереду, і опановувати нові знання. Я думаю, що сьогодні всі, хто долучився до зустрічі, не пошкодують, буде цікаво і ми почерпнемо для себе багато із того, що використовуватимемо у своїй роботі».

Школа Школа Школа Школа

Отож день тренінгів та знайомств для педагогів школи розпочався із виступу доцента кафедри комп’ютерних наук Юрія Лук’янчука, який презентував власне дослідження щодо застосування ШІ у навчанні та викладанні.

«Декілька років я вивчаю штучний інтелект і досліджую те, як він вивчає нас. Мені вдалося зібрати декілька інструментів, які допоможуть вам у повсякденному житті, а особливо в роботі, щоби не відставати від своїх учнів. Сьогодні ми поговоримо переважно про чат GPT, як правильно ним користуватися, як зробити з нього свого помічника, свою настільну книгу. Я розповім про різні нейромережі і дам рекомендації від себе та практиків, щоб ви могли конкурувати із учнями в сучасних технологіях, зосередимо вашу увагу на чатах GPT і всіх освітніх нейромережах, які варто використовувати», - наголошує Юрій Лук’янчук.

Школа Школа Школа

Більше того, сьогодні педагоги мали можливість оглянути навчальні корпуси, лабораторії та аудиторії ЛНТУ і стали учасниками тематичних тренінгів: «Адаптивне лідерство керівників ЗЗСО» (проф..Наталія Вавдіюк); «Інклюзивна освіта» (доц..Лілія Потапюк) та «Ментальне здоров’я вчителя» (доц..Оксана Жук).

Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа Школа