Чергове засідання комісії з якості вищої освіти відбулося на факультеті архітектури, будівництва та дизайну.

Відповідно до плану роботу комісії, питання, які розглядалися на засіданні стосувалися моніторингу освітніх програм, за якими здійснюється підготовка на факультеті, а також – забезпечення якості навчального процесу на факультеті.

При обговоренні моніторингу ОП були проаналізовані оцінки, які були виставлені гарантами та групою забезпечення ОП та виставлені оцінки членами комісії. Також голова комісії з якості вищої освіти на факультеті архітектури, будівництва та дизайну, декан факультету Олександр Андрійчук представив SWOT-аналіз освітніх програм факультету, відзначив перспективи та ризики діючих освітніх програм.

ФАБД ФАБД

При розгляді питання забезпечення якості освітнього процесу та реалізації освітніх програм, секретар комісії з якості ФАБД Інна Парфентьєва представила результати опитування здобувачів щодо якості викладання навчальних дисциплін. Члени комісії якості обговорили основні моменти, на яких потрібно акцентувати свою увагу для підвищення якості освітнього процесу на факультеті. Завідувачі кафедр відзначили належну професійну кваліфікацію НПП, які викладають на ОП. Цьому сприяють підвищення кваліфікації, міжнародні стажування, наукові семінари, тренінги тощо.

Завідувачі кафедр ФАБД зробили аналіз відповідності науково-педагогічних працівників вимогам ліцензійних умов і підтвердили їхню освітню та професійну кваліфікації.

ФАБД ФАБД ФАБД

Інформація, яка стосується моніторингу ОП, забезпечення якості освітнього процесу на факультеті архітектури, будівництва та дизайну висвітлена на сайті університету, а також на сторінках кафедр факультету. Відповідна інформація постійно оновлюється і доповнюється.

Секретар комісії з якості ФАБД,

доцент кафедри БЦІ Інна Парфентьєва