Перейти до основного вмісту

У стінах ЛНТУ відбулося планове засідання вченої ради університету, під головуванням ректора Ірини Вахович. Цього разу на розгляд колегіального органу винесено 4 основних питання.

 

Розпочалася робота вченої ради із доповіді декана факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галини Герасимчук щодо діяльності та перспектив розвитку факультету.

Галина Герасимчук наголосила, що ФЦОСТ – молодий факультет, який активно працює над реалізацією своєї місії: «Творити освітній простір для навчальних потреб здобувачів, розвитку їх соціальної та цифрової відповідальності, заохочення до здорового і безпечного способу життя з гарантованими можливостями для творчого діалогу викладачів й здобувачів освіти із застосуванням професійних цінностей та компетентнісного підходу».

 

 

 

 

Декан наголошує, що факультет налічує 9 спеціальностей за 5 галузями знань. Вона розповіла про обсяги прийому абітурієнтів, студентський склад та чисельність випускників, кількість яких щороку зростає. Найголовнішим чинником успішності студентів є кадровий потенціал факультету, з яких науково-педагогічний колектив становить 56 осіб.

Окрема тема доповіді стосувалася здобутків колективу, зокрема у науковій, навчально-методичній та науково-дослідній роботі, налагодження партнерських відносин із різноманітними підприємствами та установами.

 

 

Важливою складовою є міжнародна діяльність факультету. Так, 21 викладач факультету пройшов стажування у різних країнах Європи.  Водночас, ФЦОСТ бере активну участь в академічній мобільності, у міжнародних проектах та наукових заходах, у програмах подвійних дипломів.

Окремо Галина Герасимчук зупинилася на темі студентської наукової діяльності, яка здійснюється за різними напрямками, наукові досягнення студентів, зокрема, участь у 2 турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

 

 

 

Пишаються на факультеті і в цілому в ЛНТУ численними спортивними перемогами наших студентів та викладачів. Високим результатам, зокрема, сприяє і масштабне оновлення спортивної інфраструктури ЛНТУ.

Щодо перспектив розвитку ФЦОСТ, Галина Герасимчук акцентує увагу на 4 основних цілях факультету, над реалізацією яких активно працює колектив ФЦОСТ.

 

 

Про стан та перспективи дуальної освіти в ЛНТУ доповіла в.о. керівника «Volyn Business Hub» Олена Лютак. Вона коротко описала результати роботи «Volyn Business Hub» та окреслила перспективні напрямки діяльності.

Так, Олена Лютак відзначила важливість активізації роботи за освітніми напрямами щодо напрацювання партнерів для організації дуальної форми здобуття вищої освіти. Активізація стосується, зокрема, тісної взаємодії зі здобувачами, які вже працевлаштовані, а також збільшення терміну навчання за дуальною формою на 2 та більше семестрів.

 

 

 

 

Одним із найважливіших чинників впізнаваності та позитивного іміджу ЛНТУ є виконання інформаційно-іміджевої стратегії ЗВО. Про її реалізацію та розвиток розповіла начальник відділу іміджу і промоції Олена Третяк.

За словами Олени Третяк, для досягнення цілей інформаційно-іміджевої стратегії ЛНТУ у 2021 році було впроваджено низку заходів та проектів. Зокрема, головним слоганом ЛНТУ визначено «Твій полюс росту», який активно використовувався під час всієї інформаційної кампанії 2021 року;  розпочато декілька інфопроектів, в яких висвітлені досягнення студентства та професорсько-викладацького складу університету; відбулося закріплення позицій ЗВО у міжнародних рейтингах; здійснено ряд заходів, направлених на формування корпоративної культури в університеті (започаткування щорічних зустрічей випускників, колективне відзначення окремих подій та свят).

 

 

 

Крім того, впродовж року було: розроблено брендбук ЛНТУ; активно розвиваються онлайн канали комунікації; профорієнтаційна кампанія в університеті здійснюється з використанням єдиного стилю та командної роботи; інформація про діяльність ЛНТУ активно розміщується у провідних ЗМІ області; розроблено асортимент брендованої та сувенірної продукції ЛНТУ, а також промоційні відеоматеріали; розроблено новий веб-сайт ЛНТУ, який активно наповнюється авторським контентом.