Студенти кафедр КІ та КБ, а також ІПЗ Луцького національного технічного університету відвідали офіс компанії SoftServe в Луцьку.

SoftServe

Під час екскурсії студентам продемонстрували офіс працівників та провели презентацію, в якій детально розповіли про компанію SoftServe, її діяльність та проекти.

Представники компанії ознайомили усіх присутніх з основними напрямками роботи, перевагами працевлаштування, а також волонтерською діяльністю, яку компанія активно здійснює як до, так і під час повномасштабного вторгнення.

SoftServeSoftServe

Здобувачі мали змогу обговорити етапи розробки нових продуктів, дізнатися про кар'єрний шлях працівників компанії та ознайомитися з особливостями стажування у SoftServe, отримавши корисні поради та інсайти від досвідчених фахівців.

Загалом, отримали значну кількість корисної інформації про внутрішні процеси компанії, передові технології та інноваційні підходи, що дозволило їм здобути багато нового та важливого досвіду для своєї майбутньої кар'єри.

SoftServe