Здобувачі ЛНТУ обрали нового голову Наукового товариства

Днями в Луцькому національному технічному університеті відбулося переобрання голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ. Передусім, подякував усім за ефективну співпрацю та реалізовані проекти доцент кафедри КІ та КБ Микола Поліщук, який займав посаду із листопада 2021 року.

фото

Варто зазначити, що за час головування Миколи Поліщука Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ докорінно змінило свій звичний формат та концепцію діяльності, набуло візуального втілення із новим лого та активно працювало над зміцненням бренду молодого науковця ЛНТУ. Впродовж цих років було успішно започатковано та реалізовано такі проекти як «Молодий науковець ЛНТУ», «Досвід успішного науковця», мотивуючі та розвиваючі креативні тренінги, неформатні засідання та співпраця із провідними науковими організаціями.

Подякувала Миколі Поліщуку проректор із НПР та досліджень Олена Лютак, вона відзначила якісну роботу Товариства під його головуванням та побажала наступному голові не втратити планку і гідно дотримуватися напрацьованого маршруту, лише вдосконалюючи та покращуючи його.

Відтак, шляхом відкритого голосування на установчих зборах студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених відбулося обрання нового голови Наукового товариства. На посаду претендували чотири особи: Захарчук Анастасія (ФЦОСТ), Павленко Світлана (ФТМІ), Середюк Максим (ФТМІ), Кушнір Анастасія (ФЦОСТ). Так, за результатами більшості голосів посаду здобув студент 2-го курсу факультету транспорту та механічної інженерії Максим Середюк.

фотофото

Дякуємо Миколі Поліщуку за ефективну та креативну роботу, а його молодому наступнику,

Максиму Середюку, бажаємо сил, мотивації успіху та натхнення достойно продовжити даний шлях!