25 травня 2024 року відбувся фінал ХХІV Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани», творча концепція та девіз якого цьогоріч - «Вишукані технології: мода, дизайн, розвиток».

На Конкурсі «Печерські каштани», засновником і організатором якого є Київський національний університет технологій та дизайну за підтримки Міністерства освіти та науки України, зустрічаються молоді дизайнери та фахівці модної індустрії з різних країн світу. Цього року в Конкурсі взяли участь понад 250 дизайнерів із України, Китаю, Грузії, Румунії, Молдови, Великої Британії, Латвії. На конкурс було подано близько 300 робіт в оцінюванні яких взяли участь члени журі з Німеччини, Італії, США, Албанії, Бельгії, Молдови, Румунії, Латвії та України.

Відзначення талановитої молоді, початківців у сфері дизайну одягу, взуття, аксесуарів та текстильних виробів дає можливість ознайомити потенційних роботодавців з роботою молодих фахівців , що, беззаперечно, розширює перспективи працевлаштування молоді.

Переможцями Конкурсу стали здобувачі вищої освіти Луцького національного технічного університету спеціальності 182 Технології легкої промисловості. Керівником робіт була Людмила Назарчук, завідувач кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ.

Переможцем Конкурсу ТЕКСТИЛЬ визнано роботу здобувачки 3 курсу Катерини Рильник (І місце) «Маленьке диво з дитячою душею» (текстильна лялька).

У номінації «Одяг. PRО-ART» перемогла здобувачка 4 курсу Оксана Каган, колекція «NAMELESS» (ІІ місце).

Для молоді найцінніше у конкурсі – можливість особистого спілкування з провідними творцями сучасної моди та  налагодження дружніх відносин задля майбутньої співпраці.

фотофотофотофотофотофото