У свій Міжнародний день студенти ФАБД вирішили розділити радість свята із вихованцями Рожищенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Всесвітній день доброти, що відзначався 13 листопада, дає зрозуміти усім важливість турботи і чуйності.

Упродовж тижня у стінах ЛНТУ відбувався збір коштів і подарунків для малечі. Долучилися усі студенти й викладачі, адже щиро подароване добро приносить подвійну радість і задоволення.

БлагодійністьБлагодійність

17 листопада студентський актив ФАБД разом із начальником відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксаною Климовець завітали до спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату у м. Рожище.

Анастасія Шинкар, голова студради факультету, підготувала програму розваг: для малечі – танці та ігри, а для старших вихованців – пізнавальні дискусії.

БлагодійністьБлагодійністьБлагодійність

Діти дуже дякували за різноманітні смаколики та фрукти, які студенти закупили на зібрані кошти. А ще більше малеча раділа щирим почуттям та веселощам.

Цей день став по-особливому святковим, тому що звучало багато добрих слів, а у серцях розквітали теплі емоції. Студенти показали дітям радісний і сповнений добром світ.

БлагодійністьБлагодійністьБлагодійністьБлагодійність

Зустріч завершили веселими танцями й міцними обіймами. Усі учасники благодійної акції були дуже задоволені, адже змогли ощасливити діток цього дня й подарувати їм гарні враження.

Важливість простої доброти народжує в душі кожного щасливі емоції та спонукає робити цей світ кращим!!!

БлагодійністьБлагодійність

Анастасія ШИНКАР, голова студради ФАБД