Сучасний бізнес потребує спеціалістів із вмінням застосовувати у професійній діяльності цифрові технології. Цифрову трансформацію бухгалтерського обліку опановують здобувачі освіти при вивчені дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та оподаткуванні» (викладач Наталія Голячук). Особлива увага приділяється набуттю навичок роботи з різним програмним забезпеченням для ведення бухгалтерського обліку українських розробників.

Однією з таких програм є онлайн-бухгалтерія для малого бізнесу SMARTFIN.UA. Ця програма дозволяє швидко проводити розрахунки заробітної плати, лікарняних виплат, відпускних, інших видів доплат, здійснювати нарахування податків та зборів, формувати зарплатну звітність.

Облік

Своїми враженнями від роботи в програмі поділились студенти групи ОП-21:

Гезун Вікторія: «Працювати в програмі SMARTFIN.UA було дуже легко, зручно та цікаво. Нарахування заробітної прати не було для нас чимось складним, адже програма сама все рахує, а нам потрібно було тільки заповнити дані про працівників та прийняти їх на роботу. Спробувати попрацювати в такій програмі було для мене дуже корисно».

Поліщук Аліна: «Попрацювавши з програмою Smartfin.ua, можна сказати, що програма є дуже простою та зручною для використання. Ця онлайн-бухгалтерія має все необхідне для комфортної роботи. Зручність нарахування заробітної плати, легкість обчислення. З цією програмою затрачається мінімум часу».

Чавлюк Іванна: «Чудова програма для тих, хто шукає простий та доступний спосіб ведення бухгалтерського обліку. Платформа проста у використанні, пропонує широкий вибір функцій».

Малишева Катерина: «Робота з програмою Smartfin.ua вразила мене простотою інтерфейсу та зручністю навігації. Завдяки чітким інструкціям та доступним довідковим матеріалам я швидко освоїла основні функції програми».

Облік

Козак Валерія: «Програма SMARTFIN є чудовою у використанні. Вона є надійним та зручним інструментом для розрахунку заробітної плати. Програма забезпечує точність розрахунків, гнучкість налаштувань та високий рівень безпеки даних, що робить його відмінним вибором для будь-якого бухгалтера. Також розробник регулярно випускає оновлення, які враховують зміни в законодавстві, що полегшує роботу бухгалтеру».

Гриценюк Тетяна: «Smartfin.ua чудова програма для ФОПів та малого бізнесу, які шукають простий та доступний спосіб розрахунку зарплати. Програма сама розраховує зарплату, дозволяє вести облік доходів, формувати податкові звіти. Працювати в програмі дуже комфортно і зрозуміло».

Щиро дякуємо Івановій Анні за можливість навчатись працювати з програмою SMARTFIN.UA. Зазначимо, що захід відбувся в рамках реалізації проєкту AccEnt Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Кафедра обліку і аудиту