20.04.2023 року відбулася ХІІ Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА» у змішаному форматі.

З привітальним словом на пленарному засіданні виступили проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ Олена Лютак, декан факультету бізнесу і права Любов Ковальська, заступник декана з досліджень факультету бізнесу і права Мирослава Купира, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич.

ПТЛ

З виступами на цікаві теми щодо значення логістики для функціонування підприємств, розвитку е-торгівлі, монетарної політики, факторів, що формують середовище підприємницької діяльності, перспектив розвитку ринку електричної енергії, лідерства, економічної нерівності, економічної поведінки, причин та характеру воєнних конфліктів, цифровізації бізнес-процесів, маркетингової стратегії, управління інвестиційною політикою, корпоративної культури, стратегічних пріоритетів розвитку малих підприємств, особливостей планування виступили: Софія Сахнік, Олександр Мірчук, Ангеліна Тетерчук, Вікторія Баб’ячук, Марія Бурбан, Анастасія Кобиш, Ольга Саюк, Дарина Воробей, Інна Полуян, Роман Камінський, Артур МішаковДіана ШелестАнастасія Курліщук, Вікторія Бурчак, Анна Тарарай, Софія Євпак, Павло Сидорук.

ПТЛ

За результатами рейтингування за кращу доповідь 1 місце здобули Олександр Мірчук та Марія Бурбан, 2 місце – Софія Сахнік, Вікторія Баб’ячук, Анастасія Кобиш, Дарина Воробей, Інна Полуян, Роман Камінський, Діана Шелест, Софія Самойліч, Аріадна Савич, 3 місце – Ангеліна Тетерчук, Ольга Саюк, Артур Мішаков, Дарина Кравець, Ірина Шеремета, Соломія Повстяна, Анастасія Курліщук, Вікторія Бурчак, Анна Тарарай, Софія Євпак, Віктор Лавренчук, Павло Сидорук.

ПТЛ

На конференцію подано більше 80 заявок учасників, з яких 54 були рекомендовані до включення у збірник матеріалів конференції. На конференцію подані тези із таких закладів вищої освіти як: Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Київський національний університет культури та мистецтв, Національний університет харчових технологій, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, ДонНУ імені Василя Стуса, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Сумський державний університет, Первомайський навчально-науковий інститут НУК ім. адм. Макарова, Міжрегіональна академія управління персоналом, Європейський університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Криворізький національний університет, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Державний торговельно-економічний університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Державний біотехнологічний університет (м. Харків), Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки».

Кафедра ПТЛ