Здобувачі спеціальності 081 Право в осінньому семестрі пройшли навчання за курсом «Демократія», який викладався іноземною мовою викладачем з США. Ерік Путціг – лектор-волонтер із США, який вивчає та досліджує поняття демократії. Побувавши у різних куточках світу, науковець запровадив власний лекційний курс, який викладає для українських студентів.

США

Курс «Демократія» включав 329 інтерактивних двомовних слайдів Power Point і 12 роздаткових матеріалів (що охоплюють 3730 років) з різними законами, філософськими цитатами, новинами, статистичним аналізом (наприклад, «Індекс демократії» EIU) і власним аналізом науковців.

США

Руслана Ібрагімова та Ольга Янюк успішно завершили навчання, склали проміжний та фінальний іспити. Ерік Путціг позитивно відзначив інтелектуальний рівень студентів і зазначив, що ЛНТУ може пишатися такими здобувачами.

Кафедра права