Протягом жовтня-листопада цього року студенти 1-го курсу, що навчаються за освітньою програмою «Медіакомунікації та  РR», брали участь у безкоштовному курсі «Медіашкола НВ» на платформі Prometheus.

Спікери команди НВ подали добірну інформацію та сформували у здобувачів вищої освіти уявлення про роботу сучасної журналістики.

журналістикажурналісти

З цього курсу студенти розвинули свої спеціальні/фахові компетентності та довідалися про:

-створення успішних медіапроєктів та їх взаємодію між собою;

-принципи написання якісних текстів;

-роботу з контентом в інтернет-медіа;

-дизайн та інфографіку в друкованій та онлайн - журналістиці;

-інтерв’ю та роботу з людьми.

журналістижурналісти

«Медіашкола HB» допомогла майбутнім журналістам усвідомити, що для створення і подання якісних матеріалів, які можуть зацікавити читачів, потрібно ретельно аналізувати джерела інформації та перевіряти факти; зрозуміти, як формувати ланцюги зв'язків між якісними медіапроєктами; а головне - дізнатися, куди потрібно рухатися, аби підвищити рівень української журналістики.

журналістижурналістижурналісти

Гарант ОП «Медіакомунікації та РR» - Людмила Мялковська, доктор філологічних наук, професор