Міністерство соціальної політики у партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF проводив конкурс «Як соціальна робота змінює світ?» у соціальних мережах.

Учасниками відбору стали студенти України, які навчаються за напрямом «Соціальна робота».

Із понад 100 заявок, до 20 кращих в Україні увійшла студентка другого курсу спеціальності «Соціальне забезпечення» Діана Дмитрук.

Соціальне забезпечення

У якості винагороди, наша студентка отримала можливість зустрітися із міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович для неформального обговорення перспектив розвитку в галузі соціальної роботи, підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав та найкращих інтересів дітей.

Як відбувалася зустріч, які пріоритетні напрями розвитку галузі обговорювали студенти із міністеркою, читайте у відгуках Діани Дмитрук далі.

-Ви потрапили у 20-ку кращих із числа учасників Всеукраїнського конкурсу і мали нагоду побувати у Мінсоцполітики. Як це було, як вас зустрічали у Києві?

-Нас зустріли дуже тепло, ми пройшли реєстрацію та отримали різноманітні подарунки. Мали час на знайомство між собою за кавою, а згодом зустрілися із Оксаною Жолнович та обговорювали питання соціальної сфери.

Соціальне забезпечення

-Які основні теми піднімали під час зустрічі із міністеркою?

-Насамперед, Оксана Жолнович запропонувала нам познайомитися та розповісти про себе. Ми поділилися думками, чому обрали саме спеціальність «Соціальне забезпечення». Згодом пані міністр розповіла більше про себе, а загалом ми спілкувалися про нову візію соціальної сфери в Україні. Приємно, що ми мали можливість проставити ті запитання, які нас цікавлять і вибудувати неформальний діалог.

-Яким чином дізналися про цей конкурс та що найбільше захоплює у «Соціальному забезпеченні»?

-Про конкурси, заходи та тренінги нас завжди інформує куратор Оксана Миколаївна Жук, тож і про цей конкурс дізналася від неї. Абсолютно не жалкую, що пов’язала життя із цією сферою. Обираючи цю спеціальність, я хотіла дізнатися щось нове для себе, але зараз, навчаючись, розумію, що це дійсно крута спеціальність, а соціальна робота – важлива справа, яка допомагає змінити світ на краще. Тож я прагну розвиватися у цій галузі й надалі.