У системі цінностей, якими дорожить будь-яка нація, основне місце посідає здоров’я. Здоровʼя є неоціненним скарбом, за який ми несемо відповідальність перед собою і суспільством.

Сьогодні здобуття вищої освіти можливе за умов високого рівня здоровʼя. Актуальні аспекти покращення здоровʼя, показників та складників здорового способу життя, можливостей його реалізації, визначення загального рівня стресостійкості, рекомендації щодо відновлення нервової системи: ці та інші питання розглядали студенти-психологи груп ПС-11, 12 на лекції «Здоровʼязберігаючі технології як засіб формування ціннісного ставлення студентів до власного здоровʼя» у рамках дисципліни «Педагогічні технології».

ПсихологіяПсихологіяПсихологія

Одним із важливих складників успіху у збереженні та зміцненні здоровʼя студенти визначили позитивний психологічний та емоційний настрій.

ПсихологіяПсихологія

Лілія Потапюк,