У стінах ЛНТУ відбулася зустріч студентів-журналістів із майбутніми колегами з інформаційного агентства «Волинські новини». Спікерами зустрічі стали випусковий редактор видання Оксана Головій і кандидат соціологічних наук, доцент, фотокореспондент ІА «Волинські Новини» Олександр Дурманенко.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Захід тривав у вигляді діалогу. Журналісти ділилися своїм професійним досвідом зі студентами, а здобувачі, своєю чергою, ставили питання, які їх цікавили.

Під час спілкування кореспонденти розповідали про свій шлях становлення у журналістиці, згадували про перший репортаж, на якому вони познайомилися, які інтерв‘ю їм доводилося брати та в яких умовах це відбувалося. Студенти дізналися докладно про досвід журналістської роботи в Боголюбській лікарні у період спалаху Covid-19, про створення репортажу про «чистий Луцьк», коли медійникам довелося побути «у тілі» працівників житлово-комунального господарства, про спонтанне інтерв‘ю з місцевим безхатьком.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

«Іноді треба бути нахабним, а іноді гіперделікатним», - наголошує Олександр Дурманенко, розповідаючи про те, яким чином знаходити підхід до співрозмовників, особливо в умовах роботи під час війни.

Водночас, Оксана Головій додає: «Журналістика не завжди пахне фіалками». Вона пояснює, що часто професія змушує їздити на виклики із медиками, бувати на сміттєзвалищі, створювати новини під час пандемії та в умовах війни, бути готовим до спонтанних інтерв’ю та непередбачуваних ситуацій.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

«Це безцінний досвід поспілкуватися з такими людьми. Ми дізналися усі тонкощі роботи журналістів, який підхід має бути до людей, у яких береш інтерв‘ю, що треба робити для того, щоб влаштуватися на роботу. Дуже дякуємо пані Оксані та пану Олександру за цікаву інформацію, ми задоволені цією зустріччю, дізналися чимало нової інформації та, можливо, відкрили для себе нове хобі», - діляться враженнями студенти.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Студенти ЖМК 11, Славіна Піддубна та Катерина Олещук