Оцінити, як студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну осилюють цю життєву науку, влаштовують свій життєвий простір, готуються до модульних контрольних та готують смачні вечері мала змогу адміністрація факультету, на чолі з деканом ФАБД Олександром Андрійчуком та заступником декана Ольгою Приступою. До відвідин студентських кімнат також долучилася студентська рада факультету з головою студради – Анастасією Шинкар.

Варто зазначити, що гуртожиток для багатьох студентів стає першим великим кроком у самостійне життя. Молоді люди покидають свою домівку, виходять із зони комфорту, їдуть у незнайоме місто – і відкривають двері у свою дорослість. Їхнє життя починається із нової сторінки – це історії знайомств, спілкування, пригод та випробувань.

ФАБД

Для студентів інколи не вистачає особистого простору, оскільки в кімнатах проживає 2-5 молодих людей з власними уподобаннями та темпераментом. Нерідко вранці, коли усі поспішають на заняття, буває черга в душ. Або ввечері зайнята конфорка на плиті, якраз тоді, коли хочеш приготувати кулінарне частування. Але попри ці (не)маленькі випробування, життя в гуртожитку сповнене своїми перевагами та емоціями.  Саме тут молоді люди навчаються долати життєві труднощі – від павутиння у кутках до нічного шуму сусідів. Хтось вперше самостійно готує страви, прибирає в кімнатах та секціях, планує свій день, навчається, а з часом – працює.

На секціях немає одномісних кімнат, усі мають сусідів – одного, двох, деколи і чотирьох. Хтось потребує тиші для навчання, а комусь подобається гучна музика. Як правило, уподобання також різняться – хтось в захваті від важкого року, а хтось віддає перевагу класиці. Важливо створити свій особистий комфорт та врахувати індивідуальні потреби кожного співмешканця, щоб забезпечити психологічний мікроклімат у кімнаті.

ФАБДФАБДФАБД

Під час модульного тижня на багатьох студентів очікують безсонні ночі. Але в гуртожитку всі проблеми та життєві труднощі вирішуються спільно. Наприклад, старшокурсники-сусіди допоможуть з технічним кресленням, одногрупники – з контрольними питаннями напередодні модуля.

ФАБД

Студенти, проживаючи в гуртожитку, стараються в міру можливостей організувати свій життєвий простір, зробити затишним інтер’єр кімнати та побут у ній.  Дехто зі студентів до цієї справи підходить, як справжній профі. І в результати виходить справжня краса, в яку хочеться повертатися після пар.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Окрема наука студентського життя в гуртожитку, яку мусить пройти кожен студент - це створення з обмеженого набору продуктів кулінарні шедеври. Студенти охоче пригощають один одного домашніми смаколиками, особливо, коли повертаються після вихідних з повними сумками продуктів. Такі посиденьки завжди їх зближують.

ФАБДФАБДФАБДФАБД

Після оглядин в гуртожитку всіх кімнат, де проживають будівельники та електрики, дизайнери та архітектори ЛНТУ, відбулося обговорення побаченого, для того, щоб оцінити стан кімнат і дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.

У номінаціях були секції та кімнати, обрані спільно зі студентською радою ФАБД гуртожитку та комендантом Вірою Пилипівною Хомик. Оцінювання проводилось за такими критеріями: чистота, комфорт, власний внесок у дизайн інтер’єру. На чолі з деканом ФАБД Олександром Андрійчуком та заступником декана Ольгою Приступою, визначено найбільш охайні та оригінальні інтер’єри. Переможці незабаром отримають грамоти та подарунки.

Поза всяким сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одними із кращих періодів життя та залишать по собі приємні спогади. Життя у гуртожитку набагато простіше, якщо організувати свій побут і затишний інтер’єр. Втілюйте свої мрії та насолоджуйтесь студентськими роками !

Декан ФАБД Олександр Андрійчук

Заст. декана ФАБД Ольга Приступа