Жива бібліотека ЛНТУ. Книга 2. Григорій Недопад

Формат «Живої бібліотеки» набирає обертів у Луцькому національному технічному університеті. Так, ми продовжуємо серію крутих зустрічей із крутими людьми. Сьогодні, 8 жовтня, на зустріч до студентів ОП - "Публічне управління та адміністрування", "Логістика", "Економіка підприємства", "Менеджмент" завітав голова Волинської обласної ради Григорій Недопад. Допомагала чиновнику освоювати незвичний формат спікерства ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона зауважила, що «Жива бібліотека» відтепер буде системно проводитися в ЛНТУ із різними цікавими людьми та стане чудовим джерелом знань для студентів.

ФОТО

Так, предметом розмови управлінця зі студентами став державний устрій, особливості діяльності обласної ради, децентралізація та формат співпраці із ОТГ. Крім того, Григорій Недопад поділився власним досвідом управління обласною радою, розповів про труднощі, які перед ним виникали, а також закцентував на елементах, що вирізняють посаду голови облради від інших.

ФОТО

Загалом, формат дуже імпонує студентам, вони активно залучаються у дискусії та з користю проводять час.

ФОТОФОТО