Зі студентами ЛНТУ зустрінуться провідні ІТ-спеціалісти

У стінах ЛНТУ 3 вересня відбудеться зустріч студентів із провідними фахівцями в сфері ІТ та потенційними роботодавцями.

Спікерами заходу стануть: Костянтин Кондіус (Team Lead, «ZoolaTech»), Тарас Пашкевич (Solution Architect, «Tangibly»), Андрій Теологов (Solution Architect, «Tangibly») та Іван Панков (Team Lead, «Oracle»).

У рамках зустрічі лектори розкажуть про різновиди проектної роботи в ІТ, актуальні стеки технологій для фронтенд/бекенд розробки та перспективи працевлаштування.

Після невеликої презентації будуть проведені окремі зустрічі з менторами за трьома напрямками: Python, Java та JavaScript, метою яких є набір зацікавлених студентів у групи для навчання за обраним напрямком та співбесіди (тестування рівня знань) на позицію Junior Software Developer.

Початок о 10:00, 3 вересня, в аудиторії №37.

Запрошуємо охочих долучатися до заходу, дізнатися багато цікавого від практикуючих спеціалістів та спробувати свої сили у працевлаштуванні.