Зі святом Зі святом професійно-технічної освіти!

Сьогодні 80-річчя від дня заснування відзначає система професійно-технічної освіти України. Це важлива складова підготовки кваліфікованих кадрів, завдяки яким наша держава успішно розвивається, демонструє свою конкурентоспроможність та виробничі потужності на увесь світ.

Профтехосвіту на Волині представляють потужні ліцеї, училища та коледжі, педагогічний склад яких надає ґрунтовну базу знань та вмінь своїм вихованцям, ділиться досвідом та мудрими порадами, дарує часточку себе кожному студенту, аби ставши випускниками, молодь могла успішно себе реалізувати у житті і пишатися проведеними роками у рідному закладі ПТО.

У підпорядкуванні Луцького НТУ знаходяться три технічні фахові коледжі: Луцький ТК, Ковельський ПЕК та Любешівський ТК. Пишаюся здобутками колег, їхніми перемогами та досягненнями!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук