У Луцькому національному технічному університеті відбулася Конференція трудового колективу, під головуванням ректора Ірини Вахович.

Засідання було зумовлене обговоренням актуальних питань, зокрема: про внесення змін до Правил внутрішнього розпорядку та про внесення змін до Колективного договору.

конференція

У зв’язку із військовою агресією росії проти України, наслідками руйнівних бомбардувань, а відтак плановими та критичними відімкнення електроенергії, важливим питанням стало забезпечення якісного освітнього процесу у ЗВО в періоди наявності світла в університеті.

Попри те, що уже рік в нашій державі триває війна, наголошує Ірина Вахович, науковці ЛНТУ продовжують посилено працювати, аби підвищувати наукові показники, створювати інноваційні продукти, надавати якісні освітні послуги здобувачам та розвивати освіту й науку. На разі, часта відсутність світла ускладнює освітній та робочий процеси, тож постало питання доцільності внесення змін у робочому графіку.

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Так, члени трудового колективу погодили зміни внутрішнього розпорядку, що дасть змогу проводити навчальні заняття зі студентами у період наявності світлової енергії у навчальних корпусах. Таким чином, колектив вирішив зменшити тривалість робочого часу для усіх категорій працівників на 1 годину в день з оплатою праці за фактично відпрацьований час.

На період дії воєнного стану для працівників з 40-годинним робочим тижнем встановлюється неповний робочий час, а саме 36-годинний робочий тиждень. Робочий день розпочинається з 8:30 та закінчується о 17:00 год. Обідня перерва триває з 13:00 до 13:45. В суботу робочий день триває з 8:30 до 13:30.

На період дії воєнного стану для працівників з 36-годинним робочим тижнем (науково-педагогічні працівники) встановлюється неповний робочий час, а саме – 32 години 20 хвилин робочий тиждень. Робочий день розпочинається о 8:30 та закінчується о 15:45 год. Обідня перерва триває з 13:00 до 13:45. В суботу робочий день триває з 8:30 до 13:50.

Разом з тим, Ірина Вахович наголосила, що в ауд.№36 продовжує діяти «Пункт незламності ЛНТУ», де, за відсутності електропостачання, працює генератор і усі працівники та студенти мають можливість, за потреби, підживити свої гаджети задля ефективного виконання роботи.

конференціяконференціяконференціяконференція

Водночас, було анонсовано графік проведення навчальних занять, відтепер пари для студентів триватимуть 1 годину за таким розкладом дзвінків:

1 пара: 8:30 – 9:30;

2 пара 9:40 – 10:40;

3 пара 10:50 – 11:50;

4 пара 12:20 – 13:20;

5 пара 13:30 – 14:30;

6 пара 14:40 – 15:40;

7 пара 15:50 – 16:50.

Насамкінець, члени трудового колективу заслухали доповідь в.о. начальника юридичного відділу Олександри Кравчук щодо внесення змін до Колективного договору ЛНТУ та однологосно підтримали усі пропозиції із порядку денного.

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція