Студенти перших курсів, які навчаються за освітніми програмами «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» відвідали ТзОВ «ПРЕМІУМ-СЕРВІС ЛТД». Це не лише екскурсія, а й лекції від роботодавців.

Студенти освітньої програми «Автомобільний транспорт» ознайомилися з підприємством, його рухомим складом, основами технічного обслуговування та ремонту, прослухали лекцію на тему «Перевірка технічного стану та випуск КТЗ на лінію».

АТТАТТАТТАТТ

Студенти освітньої програми «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» ознайомилися з підприємством, його рухомим складом, основами організації пасажирських перевезень, прослухали лекцію на тему «Організація транспортного процесу міських пасажирських перевезень на автобусних маршрутах м. Луцьк».

Багато питань, інформативні відповіді: все це свідчить про значний інтерес студентів до майбутньої професійної діяльності.

АТТАТТ

«Любиш поганяти, люби й коня годувати», але наші студенти люблять все: і ремонтувати і перевозити.

Дякуємо нашим партнерам: Миколі Господарику - засновнику компанії, Ярославу Дячуку - завідувачу господарством, механіку, Петру Винарському – диспетчеру логістичного відділу за цікавий та інформативний захід.

АТТАТТ

Кафедра АТТ