Впродовж тижня студенти спеціальностей «Психологія» та «Соціальне забезпечення» відвідали заходи, організовані Молодіжним центром Волині.

Виконавча директорка Молодіжного Центру Ніка Міщук представила специфіку, напрямки роботи та місію Центру. Метою цих зустрічей була активізація студентів шляхом залучення до занять у сфері Soft-Skills, які зараз є надзвичайно популярними та важливими для майбутнього працевлаштування випускників. Студенти мали можливість потренувати такі м'які навички: лідерство, стресостійкість, командна робота, критичне мислення тощо.

Надзвичайно цікавою і мотиваційною була зустріч з психологинею Мариною Іслам, учасником волонтерського напрямку психологічної допомоги населенню СпівДія HUB. Вона поділилась секретом професійного росту, розповіла про роботу психологів під час війни, організацію групових та індивідуальних консультацій, терапій, що є дуже корисним для майбутніх фахівців.

Соціогуманітарні технологіїСоціогуманітарні технологіїСоціогуманітарні технологіїСоціогуманітарні технологіїСоціогуманітарні технологіїСоціогуманітарні технології

Надзвичайно цікава зустріч об'єднала, зацікавила та змусила задуматись кожного.

Панчук Ілона, Борисюк Анна - студенти спеціальності «Психологія»