Секрети зйомок, перші спроби та занурення в світ телебачення: саме такі відчуття сьогодні отримали студенти-журналісти 1 курсу  ЛНТУ, відвідавши телестудію «Суспільне.Луцьк».

Студентів привітно зустріла журналіст Оксана Євпак, вона залюбки показала їм кожен куточок студії, відкривши таємниці роботи над матеріалами.

Журналістика ЖурналістикаЖурналістика

Сьогодні майбутні журналісти ознайомилися із кожним етапом створення стрічки новин, яку ми листаємо щодня. Студія «показала» студентам різні професії в галузі журналістики, які вони зможуть невдовзі здобути та навіть відкрила певні секрети тележурналістів, режисерів та монтажерів.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Ще юні журналісти відвідали студію звукозапису новин, де студенти навіть спробували записати частину тексту за допомогою техніки звукозапису. Більшість студентів зацікавила робота монтажерів, адже це неймовірно, коли такий великий об'єм інформації можна стиснути в один короткий випуск новин.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Відвідавши студію, здобувачі освіти були сповнені вражень та бажанням вже завтра почати працювати, адже кожен із працівників телестудії - це не лише ведучий, або ж просто монтажер, це - людина, яка може поєднувати у собі вміння одразу кількох фахівців, це робота, де пригоди очікують просто на кожному кроці.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

«Працювати журналістом - круто», - до такого висновку дійшли студенти ЛНТУ після того, як побували на студії «Суспільне.Луцьк».

Вікторія Войтюк, ЖМК 11