Студенти-журналісти ЛНТУ відвідали «Суспільне радіо» у Луцьку. «Це був чудовий, захоплюючий досвід, оскільки виявляється, радіо – це більше ніж просто музика в авто», - діляться враженнями студенти.

Журналістика ЖурналістикаЖурналістика

Саме Суспільне радіо було першою ФМ радіостанцією в Україні. Проте згодом змінило свій формат. Екскурсію проводила чарівна Ольга Шарута, чий голос ви могли чути неодноразово на хвилях радіо. З її розповіді одразу можна зрозуміти, що вона дійсно безмежно закохана у свою роботу. Було дуже цікаво слухати про її досвід зі створення інтерв’ю, програм, новин і, звичайно ж, ще цікавіше про перешкоди, з якими довелось стикнутись пані Ользі. Все це змушує задуматись, а чи дійсно робота на радіо це те, що нам треба?

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

«Робота на радіо це не лише говорити в мікрофон. Робота на радіо – це постійне навчання, комунікація, пошук тем, аналітика, стресостійкісь, вміння підтримати або ж зупини. Працюючи на радіо, ти повинен бути багатозадачним солдатом який уміє все», - підсумовують студенти після зустрічі із радіожурналістами.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Окрім теоретичної частини екскурсії, здобувачам вдалося випробувати свої навички на практиці. Пара студенток змогла спробувати себе в ролі спікера та журналіста. Ольга Шарута дала декілька порад стосовно голосу і постановки запитань, а також дала волю у виборі теми для інтерв’ю, а далі увімкнула запис. Із слів самих студенток, на початку вони почувалися схвильованими, але щойно увімкнулись мікрофони - увесь страх зник. Можливо їм просто пощастило, або ж вони і справді відчули цю енергетику радіо.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Студенти неймовірно вдячні ЛНТУ за можливість відвідувати подібні місця й здобувати досвід безпосередньо у професіоналів своєї справи.

Ярослава Олексюк, ЖМК 21