В ЛНТУ відбулася унікальна зустріч та неймовірне знайомство із яскравою, професійною, натхненною і талановитою журналісткою Телевізійної Служби Новин на каналі 1+1 Оленою Гущик.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Зустріч зі студентами спеціальності Журналістика та в цілому факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій, а також студентів кафедри маркетингу влаштував відділ іміджу та промоції. Таким чином, і студенти і викладачі мали нагоду здобути цікаве знайомство та дізнатися, що відбувається за кадром телевізійного сюжету, як створюються новини і як працюють журналісти, особливо в часи війни.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Олена Гущик розповіла про те, як обрала журналістський шлях, як розвивалася і де черпала професійний досвід та як опинилася на каналі 1+1. Вона розповіла про команду ТСН, яка складається з понад 800 працівників, та секретом якої є саме згуртованість.

«Ми робимо усе можливе і неможливе на інформаційному фронті, щоб перемога настала якомога скоріше», - наголошує дівчина.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Особливого значення набула тема спілкування зі студентами, адже війна змінила життя кожного і війна змінила професію. Тож основною метою зустрічі було розповісти про журналістику в умовах війни.

«Медійники зараз ведуть окремий фронт – інформаційний. Усі на війні: хтось у бронежилеті на передовій, хтось у студії з мікрофоном», - додає Олена Гущик і наголошує, що основне завдання журналіста сьогодні  - бути в епіцентрі моторошних подій, аби на увесь світ кричати фактами.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

В контексті тематики розмови, Олена Гущик поділилася порадами щодо роботи журналіста в час війни. Поради стосувалися взаємодії із силовими структурами та військовими, сили моральної та рівноваги психологічної, способів спілкування із людьми у критичних ситуаціях, як подбати про власну безпеку та не нашкодити безпеці країни і головне, як у всьому вирі подій, інформаційного потоку, професійних завдань та національної боротьби залишатися людиною.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Студенти ставили чимало запитань, аби ще більше подробиць дізнатися про команду ТСН, про пошуки тем та  їх висвітлення, професійне зростання та роботу за кадром і в кадрі. Увесь свій виступ Олена Гущик підсилювала прикладами із реального життя, практичним досвідом та навіть інтерактивом, залучивши студентів до відтворення умовної ситуації підготовки сюжету та виходу у прямий ефір.

ЖурналістикаЖурналістика

Зустріч була надзвичайною! Ми вдячні за емоції, цінні поради, знайомство та роботу, яка рятує життя та Україну!

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика