Zoom конференція «Програма подвійного диплому в Люблінській Політехніці»

27 квітня о 15.00 за київським часом працівник бюро східного партнерства Люблінської Політехніки  - Антон Блажеєв проведе Zoom конференцію для всіх зацікавлених навчатись за програмою подвійного диплому в університеті Люблінська Політехніка.

Посилання на ZOOM конференцію:

Код доступу: QFFM9T

7 квітня вже розпочалась електронна реєстрація на навчання в Університеті Люблінська Політехніка.

Реєстрація на сторінці http://ua.pollub.pl/UA/page-5.html в рубриці «Реєстрація - крок за кроком».

Необхідні документи для вступу:

1. Особова анкета

2. Копія атестату про повну загальну середню освіту + додаток до нього.

3. Диплом бакалавра + додаток до нього посвідченні Апостилем (детальніше на сайті www.apostille.in.ua) з перекладом на польську мову нотаріально завіреним в Україні)

4. Прохання до Ректора про прийом на навчання

5.Заява про ступінь знання польської мови разом з сертифікатом чи іншим документом, що підтверджує рівень знання польської мови, на рівні В2

6. Прохання до Ректора про зниження оплати за навчання (прохання повинно бути добре умотивоване)

7. Заява про отримання місця в гуртожитку

8. Заява про прийом на інтенсивний курс польської мови, що проводиться в Люблінській Політехніці

10. Квитанція за реєстраційну оплату 85 злотих

11. Відскановану сторінку паспорта з особовими даними і фотографією

12. Довідка про склад сім’ї з перекладом на польську мову

13. Довідка про доходи батьків з перекладом на польську мову

14. Медична довідка про відсутність протипоказань до навчання з перекладом на польську мову (зразок довідки)

15. Лист-направлення з Українського ВНЗ на навчання до Люблінської Політехніки з перекладом на польську мову

16.Список дисциплін вивчених в Українському ВНЗ – академічна довідка з перекладом на польську мову

Перелік програм подвійного диплому з Університетом Люблінська Політехніка.