18.03.2022 року відомий український архітектор, блогер Юліан Чаплінський презентував свою книгу «Зрозуміти архітектуру» у м. Луцьку.

До заходу долучився представник кафедри автомобілів і транспортних технологій Павло Мазилюк та представник кафедри архітектури та дизайну Данило Яловенко.

АТТАТТАТТ

У ході зустрічі відбувся діалог про те, як зрозуміти архітектуру. Про красу та стиль, про старе і нове, про відбудову зруйнованого, збереження цінного і будівництво сучасного.

З книги можна почерпнути нові знання про стилі архітектури та те, які виклики постають перед архітектором сьогодні. А також чому сучасна архітектура в Україні має багато недоліків та низьку якість.

Також обговорили можливість співпраці та представили напрацювання Луцького національного технічного університету.

АТТАТТАТТ

Павло Мазилюк